Android Telefon Kullananlar Neden Hep Yanlarında Powerbank Taşıyor?

Android telefon kullanan insanaların çoğunlukla yanlarında “powerbank” taşıması sizin de dikkatinizi çekti öyle değil mi? Soru sormaktan kendimi alıkoyamıyorum. Neden? Android telefon kullanan her beş kişiden 2’si ya da 3’ü yanlarında hep bir “powerbank” taşıyor.

Android telefonlarda şarj problemi en çok Samsung’un başına dert olmuştu. Rakibi İPhone’un 7 ve üzeri telefon serisinde şarj problemine çözüm bulmasına rağmen Samsung hala bu konuda bir çözüm ortaya koymuş değil.

İlginizi Çekebilir:  Sıcak Değil de Nem Çok Nem

Sosyal medyayı eğer sıklıkla kullanan ve yine sıklıkla oyun oynayan biriyseniz hangi marka ve yazılımda telefon kullanırsanız kullanın şarjınız olduğundan daha çabuk bitecektir. Bu her durumda böyle. En azından bunu kavrayabildik. Telefon eğlence aracı olabilir ama sonuçta telefon da gücünü bir pilden alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye'nin En Büyük Üç Mafyası

Zannımca Android kullanan insanların yanlarında sürekli “powerbank” taşımaları korkmadan, destekliyor mu desteklemiyor mu düşüncesine kapılmadan davranmaları. Oysa sevgili elma kullanıcıları bu konuda epey ihtiyatlıdır. Bozulmasın çizilmesin, aman zarar görmesin endişesini sıklıkla dile getiren Elmacılar, daha çok “İPhone şarj aleti olan var mıııı? diyerekten megafonik seslerle etrafında şarj aleti bulma peşindedir.

İlginizi Çekebilir:  Sincan Denilince Akla İlk Gelenler

Android, özgürlüktür sözünü burada söylemek biraz sakıncalı. Androidin uçsuz bucaksız manevra alanı, Elmayı 4’le çarpar, kökünü alır vs. Ama her markadan powerbank almak da riskli. Sevgili Android kullanıcıları biraz Elmacılara özense sorun ortadan kalkacak diye düşünmekteyim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri