B1916 (Ekşi Sözlük): Kuzeyin Yeni Sahibi

Birkaç gün önce sözlüğün en büyük trolü olan Lord Eddard Stark’ı müthiş bir azim ve istekle ifşa eden, Ekşi Sözlük yazarının nicki.

Sen nesin mübarek? Bu nasıl bir azim. Adamın 5 sene önceki şikayetinden yola çıkıp Google’da aratmak nereden aklına geldi? Neyse iyiki de gelmiş. Sözlüğü büyük bir karın ağrısından kurtardığın için tüm sözlük ahalisi sana minnettar.

Girdiği 71109286 nolu 7 aşamadan oluşan entrysi hala görenlerin ağzını açık bırakıyor.

Adım adım, aşama aşama bir nebze de büyük işsizlik içeren yeminli azmi sayesinde kendisine yöneltilen iltifatları çoktan hak etmiş. Ee tabi marifet iltifata tabidir.

Öte yandan B1916’nın siber suç işlediğini ve bu yüzden hukuki sürecin aleyhinde işleyeceğini söyleyen sözlük yazarları da epey fazla.

Dünden beri kendisi hakkında sayısız başlık açılan B1916 şimdilik sevgi gösterilerine karşı sessiz kalmayı tercih ediyor.

Kendisine 71109286 nolu 7 aşamadan oluşan entrysinden sonra sayısız iş teklifi gelmesine rağmen yapılan tüm teklifleri reddedip tek tabanca takılmayı, böylece süper kahramana yakışanı yapıyor.

Lord Eddard Stark’ı öldürüp Kuzeyin yeni sahibi olan B1916’yı tahtından sallayacak bir cengaverin Ekşi Sözlük topraklarından bir kez daha çıkmasının zor olduğunu belirterek kendisine “azminden” dolayı teşekkürü borç biliriz.

Yolun açık olsun Kuzeyin yeni sahibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi