Gündelik Hayat

Brain Test “Videoyu Başlatamıyorum” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan videoyu başlatamıyorum sorusunda doğru cevap ne? Videoyu oynatamıyorum sorusunun doğru cevabı nedir? Son günlerde oldukça popüler olan uygulamalar arasında yer alan Brain Test, özellikle soruların zorluğu nedeniyle ilgi görüyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “videoyu başlatamıyorum” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 122: Videoyu Başlatamıyorum 

Soruda videonun başlamasını beceremeyen bir kişinin videoyu başlatmasına yardımcı olmamız isteniyor ancak ekranda yer alan objeler yardımı ile videonun başlaması imkansız. 

Sorunun Doğru Cevabı: Aşağıdaki Başlat Tuşu 

Ekranda yer alan objelerden videoyu başlatmamız imkansız olduğundan ekranın aşağısında yer alan “Play” tuşunu bilgisayarın ortasına doğru sürüklediğiniz zaman videoyu oynayabilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunda dikkatinizin her şeye açık olması lazım. Bu soruda da görüldüğü üzere her obje, sorunun doğru cevabı olabilir. Öte yandan telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds