Brain Test 133. Seviye “Akvaryumda 10 Balık Vardı Eve Geldiğimde 6 Tanesi Ölmüştü Akvaryumda Kaç Balığım Kaldı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Akvaryumda 10 balık vardı eve geldiğimde 6 tanesi ölmüştü akvaryumda kaç balığım kaldı sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan akvaryumda 10 balık vardı eve geldiğimde 6 tanesi ölmüştü akvaryumda kaç balığım kaldı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Akvaryumda 10 balık vardı eve geldiğimde 6 tanesi ölmüştü akvaryumda kaç balığım kaldı” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 133. Seviye: Akvaryumda 10 balık vardı eve geldiğimde 6 tanesi ölmüştü akvaryumda kaç balığım kaldı

Oyunda sorulan en saçma sorular listesi yapılsa hiç şüphesiz birinci sırada çıkacak olan bu soruda aslında hiç düşünmenize gerek yok. Ne olamaz diye düşünseniz sorunun cevabını daha kısa sürede bulabilirsiniz. 

Sorunun Doğru Cevabı: 10

Evet, akvaryumda 10 balık vardı eve geldiğimde 6 tanesi ölmüştü akvaryumda kaç balığım kaldı saçma sorusunun cevabı 10. Nitekim balığı alan arkadaş ölen balıkları akvaryumdan çıkarmayı unutmuş. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda bir bakıma saçma düşünmek ve soruların cevabını mantık çerçevesinde vermemeye çalışmak da bir çözüm. Yine aynı şekilde bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sağa sola çevirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting