Gündelik Hayat

Brain Test Seviye 78: Balıkçı Bereketsiz Bir Gün Geçiriyor Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan balıkçı bereketsiz bir gün geçiriyor sorusunun cevabı nedir? Balıkçı bereketsiz bir gün geçiriyor yardım et lütfen sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “balıkçı bereketsiz bir gün geçiriyor yardım et lütfen” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 78: Balıkçı Bereketsiz Bir Gün Geçiriyor 

Brain Test oyununda sorulan en basit sorulardan biri de bu 78. seviyede sorulan sorudur. Nitekim ekranda verilen objeleri kullanarak rahatlıkla sonuca ulaşabiliriz. Bu nedenle sorunun cevabı diğerlerinden daha da basit. 

Sorunun Doğru Cevabı: Elmayı İkiye Böl 

Ekranda yer alan, ağaçtan düşen elmaları ikiye böldüğünüz zaman içinden bir kurt çıkacak ve çıkan bu kurdu oltanın ucuna taktığınız zaman balıkçının bereketsiz bir gün geçirmesine engel olabilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu soruda da görüldüğü üzere sorularda zeka gerektiren fazla bir detay yok. Ekranda yer alan objelere dikkatli bakıp her birini denediğiniz zaman doğru cevaba ulaşabilirsiniz. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi