Brain Test 159. Seviye “At Bir Unicorn Olmak İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan “at bir unicorn olmak istiyor” sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Test oyunu, son zamanlarda oldukça popüler ve revaçta bir oyun. Oyunda sorulan sorular zaman zaman gerçekten de zorlayıcı olabiliyor. Bu durumlarda oyuncular, soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “at bir unicorn olmak istiyor” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 235. Seviye “Hedefi Vurmasını Sağlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 159. Seviye: At Bir Unicorn Olmak İstiyor 

Brain Test isimli oyunda sorulan en kolay ve kullanıcıların bir seferde çözümüne ulaşabilecekleri sorular arasında yer alan bu seviyede, kullanıcıların ilk başta dikkat etmesi gereken nokta sihirbaz değil. Nitekim bu sorunun cevabı atla oynamak da değil. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 275. Seviye “Okula Gitme Zamanı Haydi Onu Uyandıralım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Yıldızı Kaydır 

Ekranın sağ üst köşesinde yer alan yıldızı aşağı doğru kaydır ve atın dileğinin yerine getirilmesine yardımcı ol. Bu sayede sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 213. Seviye “Aynısını Yapabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test ve türevleri oyunlarda en çok başvurulan yöntemler, kullanıcıların aklını başka yönlere çekmek. Bu soruda da olduğu gibi yanıltmalara da sık sık yer veriliyor. Öte yandan ekranda yer alan nesnelere dikkatli bakıldığında da cevap ortaya çıkıyor. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara