Gündelik Hayat

Brain Test 162. Seviye “Zarların Altındaki Sayı Nedir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan “zarların altındaki sayı nedir” sorusunun cevabı nedir? Zarların altındaki sayı nedir sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “zarların altındaki sayı nedir” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 162. Seviye: Zarların Altındaki Sayı Nedir? 

Brain Test isimli oyunda sorulan belki de en basit ve en kolay sorular arasında yer alan “zarların altındaki sayı nedir” sorusu, içerik olarak Brain Test isimli oyunda sorulan önceki sorulara oldukça benzemektedir. Sorunun cevabı, esasen oldukça kolay. Bunu çözümü görünce de anlayacaksınız. 

Sorunun Doğru Cevabı: Zarı Kaldır 

Sorunun doğru cevabı için öncelikli olarak ekranda yer alan zar nesnesinin altına bakmamız gerekecek. Daha sonra zarın altında yer alan sayının 15 olduğunu göreceksiniz. Aşağıdaki bölüme de 15 rakamını yazdığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunda dikkat edilmesi gereken en temel nokta, sorulardaki kelime oyunları ve mantık hatalarıdır. Ekranda yer alan ifadelere ve nesnelere de dikkat ettiğiniz zaman sorunun büyük bir kısmını çözmüş olacaksınız. Öte yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds