Gündelik Hayat

Brain Test “Zavallı Kaplumbağaya Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test zavallı kaplumbağaya yardım et sorusunun cevabı ne? Zavallı kaplumbağaya yarım et sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca zavallı kaplumbağaya yardım et sorusunun cevabından söz edeceğiz. 

Seviye 57: Zavallı Kaplumbağaya Yardım Et 

Brain Test oyununda 57. seviyede sorulan zavallı kaplumbağaya yardım et sorusunun cevabı, diğer sorularla oldukça paralel içeriklidir. Oyunda daha önce de ifade ettiğimiz gibi farklı çözüm yöntemleri var. Bu soruda da diğerlerinden farklı ancak öncekiler gibi bir çözüm yöntemi bulunuyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Ters Çevirin 

Telefonu olduğu gibi ters yüz çevirdikten sonra kaplumbağa düz çevrilecek ve böylece kaplumbağaya yardım etmiş olacaksınız. Bu sorunun doğru cevabı da bu şekilde. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda buna benzer onlarca soru var. Öte yandan bazı soruların cevapları için soru cümlesini iyi okumak ve iyi anlamak gerekiyor. Aynı zamanda oyunda sorulan sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi