Brain Test 2 ”Şansa Bak Banu’yu Yukarı Çıkartmak Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

AppStore’da en çok indirilen ve beğenilen mobil zeka oyunları arasında kendi kategorisinde birinci sırada yer alan Brain Test oyununda sorulan bazı sorular gerçek anlamda zorlayıcı, kafa karıştırıcı ve belirleyici olabiliyor. Bu nedenle bazı soruların cevapları, sizin uzun vakit kaybetmenize neden olabiliyor. Böyle sorular karşısında kullanıcılar cevapları Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 26. Seviye ''Kaç Karınca Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 18: Şansa Bak Banu’yu Yukarı Çıkartmak Gerek

Burada öncelikli olarak yapmanız gereken sağ tarafta bulunan bulutu yana çekmeniz bu sayede güneş ortaya çıkacak. Daha sonra da güneşi alın ve buzulları tek tek eritmeye başlayın. Hepsi eridikten sonra bir tanesi kalacak ancak bu sefer de UFO, Banu’yu alıp götürecek. Ancak biz soruya doğru cevabı vermiş olacağız. Bir sonraki bölümde de maceralar devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:  N&D Kedi Maması Nerede Satılır?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sorular zaman zaman zor, karmaşık ve kafa karıştırıcı gibi görünse de bu durum bütün sorular için geçerli değil. Bu nedenle her soruya zor gözüyle bakmamak gerekiyor. Burada sizlere verebileceğimiz iki öneri var. Bunlardan ilki telefonu rastgele sallamak, ekrandaki hareket eden tüm nesnelere dikkat etmek veya ekrana rastgele dokunmak. Bunları tıkandığınız her soruda deneyebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin. Ayrıca takıldığınız soruları sayfamızda da aratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi