TRT Muhabiri Döndü Sarıışık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Döndü Sarıışık kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Döndü Sarıışık’tan söz edeceğiz.

Döndü Sarırışık Kimdir?

  • Muhabir

Ankara’da dünyaya gelen ve aslen de Ankaralı olan TRT’nin simge isimlerinden biri haline gelen Döndü Sarıışık, mesleki kariyerine ilk olarak 2002 senesinde İhlas Haber Ajansı bünyesinde Uluslararası Haberler Editörü olarak adım atmıştır. Bu ajansta 7 yıl boyunca görevine devam eden Döndü Sarıışık, 2009 senesinde Hürriyet Daily News’te çalışamalarına devam etmektedir. Burada 10 ay süreyle çalıştıktan sonra 2010 yılının başında TRT ekranlarına transfer olmuştur. Döndü Sarıışık, halen TRT’de muhabir olarak çalışmaya devam etmektedir.

Döndü Sarıışık Tesettürsüz Hali

Asıl tanınırlık olarak TRT’de popülariteye kavuşan Döndü Sarıışık, bu kanal bünyesinde uzun bir süre Brüksel Temsilciliği yapmıştır. Son olarak Döndü Sarıışık, tesettüre girmiş ve ekranlarda tesettürlü hali ile boy göstermeye başlamıştı. Başarılı muhabir Döndü Sarıışık özellikle düzgün diksiyonu, başarılı haber anlatımı, konuya olan hakimiyeti ve haberi aktarış biçimi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Diğer Yazılarımız

Döndü Sarıışık ile İlgili Aramalar

Google’da Döndü Sarıışık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Döndü sarı ışık biyografi Döndü Sarıışık Instagram Döndü sarı ışık vikipedi Döndü Sarıışık Twitter, döndü sarıışık evli mi, döndü sarıışık aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.