Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Yaramaz Maymun Gel Buraya” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan yaramaz maymun gel buraya sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunda Miskin’in Serüveni senaryosundaki 16. seviyede sorulan yaramaz maymun gel buraya sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brian Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”yaramaz maymun gel buraya” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 16: Yaramaz Maymun Gel Buraya

Oyunda Miskin’in Serüveni senaryosunda sorular biraz daha kolaylaştı. Bu senaryodaki birkaç soru özellikle zor ve kafa karıştırıcı idi ancak bu sorunun öyle bir zorluğu yok. Öte yandan serüvenin devamındaki sorularda da zor seviyeler fazla bulunmuyor. Bu soruda evden kaçan ve Afrika’ya kadar düşen kedi ve farenin maceralarını devam ettiriyoruz.

Sorunun Doğru Cevabı: Maymunu Köşeye Sıkıştır Cevizleri Düşür

Evet, kurbağanın yardımı ile yakaladığımız sandığımız maymunu bu sefer kedimizi kullanarak ağacın olduğu köşeye doğru sıkıştırın. Tam o köşede sıkışmışken ağacın tepesindeki cevizlere tıklayın. Böylece cevizlerde biri maymunun kafasına düşmüş olacak ve soruya doğru cevap verererek bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorular gerçek anlamda bazıları hariç kolay. Sadece ekrana dikkatli ve detaylı bakmak ve özenli düşünmek gerekiyor. Öte yandan sorularda bazen telefonu sallamak önemli bir çözüm yöntemi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds