Gündelik Hayat

Brain Test “Hedefi Vurmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hedefi vurmasına yardım et lütfen sorusunum doğru cevabı nedir? Hedefi vurmasına yardımcı ol sorusunun doğru cevabı ne? Son zamanların en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan Brain Test, çoğu zaman oynayanların aklını bulandıran sorularla adeta zeka sınırlarını zorluyor. Sorulan sorularda ayrıca dikkat de önemli bir beceri olarak ön plana çıkıyor. Bazı soruların cevapları için uzun bir süre vakit kaybeden kullanıcılar bunun yerine sorunun cevabını zaman zaman Google başta olmak üzere birçok arama motorunda aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “hedefi vurmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Hedefi Vurmasına Yardım Et

Brain Test oyunundaki en zor sorular arasında yer alan “hedefi vurmasına yardım et” sorusunun doğru cevabı ne ekrandaki öğelerde ne de soru cümlesinin içinde. Bu soruda diğer sorulardan farklı olarak değişik bir mantık yürütmek gerekiyor. Kızın elindeki yaydan çıkan ok, hedefin üstünden geçiyor ve hiçbir şekilde ok hedefe isabet etmiyor ancak bölümü geçmek için okun hedefe isabet etmesi gerekiyor. Peki ok nasıl hedefe isabet edecek? 

Doğru Cevap: Hedefi Büyütün 

Aynen bu şekilde yapın. Ekranın sağında yer alan hedefi, parmağınızla büyütün ve okun isabet etmesini sağlayacak kadar yapın. Daha sonra okun yaydan çıkmasını sağlayın. Böylece hedefi vurmuş olacak ve bölümü geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunda birbirinden farklı mantık yürütme şekilleri var. Gerçekten de bunlarıların birbiri ile alakası olmayabiliyor. İlk önce yapmanız gereken soru tümcesine dikkat etmek ve soruyu iyi okumak gerekiyor. Daha sonra ekranda yer alan ifade ve sembolleri de iyi anlamak ve analiz etmek lazım. Oyunda her şeyden önce dikkatli olmak ve iyi odaklanmak lazım. Bu oyundaki temel kural ve taktik budur. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.