Gündelik Hayat

Brain Test “Baksana Çayım Soğumuş” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test baksana çayım soğumuş sorusunun doğru cevabı ne? Brain Test oyununda sorulan “baksana çayım soğumuş” sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “baksana çayım soğumuş” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 123: Baksana Çayım Soğumuş 

Bu soruda, diğer sorulardan oldukça farklı bir mantık söz konusu. Öncelikle bu soruyu anlamak gerekiyor. Çayın soğumasını engellemek için bir çözüm yolu bulmak gerek. Bu da onu ısıtmaktan geçiyor. O zaman çayın ısınmasını sağlamak zorundayız. 

Sorunun Doğru Cevabı: Fizik Kullanın 

Sorunun doğru cevabını bulmak için öncelikli olarak aynaların yansımalarını kullanmak gerekir. Alttaki ve üstteki aynayı saat yönünde 15 derece çevirdikten sonra feneri açın ve böylece aynadan yansıyan ışığın çayı ısıtmasına yardımcı olun. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda dikkat edilmesi gereken nokta dikkat. Dikkatli baktığınız zaman sorunun doğru cevabını bulabilirsiniz ayrıca telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Diğer Sorular

One thought on “Brain Test “Baksana Çayım Soğumuş” Sorusunun Cevabı Nedir?

  • buse

    sanırım oyunumda bır sorun var feneri acamıyorum

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi