Gündelik Hayat

Brain Test 235. Seviye “Hedefi Vurmasını Sağlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Zeka oyunu sorularının son günlerde popülerliği giderek artıyor. Neredeyse her gün yeni bir zeka oyunu ortaya çıksa da mevcut oyunlar arasında Brain Test, diğerlerinden ayrılan önemli özelliklere sahip. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “hedefi vurmasını sağlayabilir misin” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 235: Hedefi Vurmasını Sağlayabilir misin

Oyunda daha önce de benzer bir şekilde sorulan ve neredeyse çözüm mantığı önceki sorular ile benzer olan bu soruda, ekranda yer alan ifadelere dikkatli bakıldığı zaman sorunun cevabı da net bir şekilde ortaya çıkıyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Hedefi Yaklaştır

Daha önce de bu tarz bir soru sorulmuştu ve cevabı hedefi büyütmekti. Bu soruda da benzer bir şekilde hedefi yaklaştırmanız gerekiyor. İmleci de hedef üzerinde yakalayıp oka dokunun. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Bu oyunu oynayan kullanıcılar, daha önceki sorularda sorulan mantığı az çok kavramıştır. İlk önce dikkat edilmesi gereken nokta soru cümlesinde kullanılan ifadelerdir. Daha sonra ekrandaki nesnelere odaklanmak, ekrana rastgele dokunmak, bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.