Brain Test 267. Seviye “Şövalyenin Ejderhayı Yenmesi İçin Yardımına İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Şövalyenin ejderhayı yenmesi için yardımına ihtiyacı var sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan şövalyenin ejderhayı yenmesi için yardımına ihtiyacı var sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “şövalyenin ejderhayı yenmesi için yardımına ihtiyacı var” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 267. Seviye: Şövalyenin Ejderhayı Yenmesi İçin Yardımına İhtiyacı Var 

Brain Test isimli oyunda sorulan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için biraz ekrana iyi odaklanmak gerekiyor. Nitekim bu ve benzeri sorularda ekranda yer alan nesneler sorunun bizzat cevabı olabiliyor. Bunun için biraz dikkat etmek gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Su 

Evet, ejderhanın arkasında duran su birikintisini, şövalyenin ejderhaya saldıracağı sırada tam önüne koyun. Böylece su, ejderhanın ağzına girecek ve ejderhanın ateşi sönmüş olacak. Bu sayede şövalye savaşı kazanmış ve siz de bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda her şeyden önce soruda verilen nesnelere dikkatli bakmak lazım. Nitekim ekrandaki nesneler sorunun bizzat cevabı olabilir. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.