Gündelik Hayat

Brain Test “Tüm İneklere Yetecek Kadar Ot Yok” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan tüm ineklere yetecek kadar ot yok sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test adlı oyunun 5. seviyesinde sorulan tüm ineklere yetecek kadar ot yok sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “tüm ineklere yetecek kadar ot yok” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test II 5. Seviye: Tüm İneklere Yetecek Kadar Ot Yok

Oyunda sorulan sorular gerçekten de zor olabiliyor. Brain Test II, bir önceki oyun gibi benzer soru tiplerine sahip. Önceki sorularda olduğu gibi bu soruda da benzer bir mantık söz konusu. Gelin bakalım bu sorunun doğru cevabı neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı: Samanı Büyüt 

Her ne kadar ota benzemese de ortada duran otu elinizle fotoğrafta bir detaya bakar gibi büyütün. Bu sayede saman, bütün ineklere yetecek kadar büyük olacak ve soruya doğru cevap vermiş olacaksınız. İşte bu kadar basit ve kolay. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan soruların hemen hemen hepsinin çözülme biçimi birbirinden farklı. Bunun için en başta soruyu doğru okumak ve doğru anlamak gerekiyor. Daha sonra da ekranda hareket eden nesnelerin tamamı sorunun doğru cevabı için önemli bir adım olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.