Demirören ve Kalyoncu Düğününün Dikkat Çeken Mönüsü

Hürriyet ve Milliyet gazetesi, CNN TÜRK ve Kanal D’nin yeni sahibi Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören ile Sabah gazetesi ile A Haber ve ATV’nin sahibi Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu, İstanbul’da Beşiktaş’ta bulunan Çırağan Sarayı’nda görkemli bir törenle dünya evine girdi. Düğüne ait bazı görüntüler sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alırken düğünde Kuran okunması ise en çok tepki çeken olaylardan biri oldu. 

YSK’nın henüz kesin olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atamadığı için mazbatasını alamayan Ekrem İmamoğlu’nun yerine mevcut İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mevlüt Uysal’ın kıydığı düğünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da nikah şahidi oldu. 

DEMİRÖREN-KALYONCU DÜĞÜNÜN MÖNÜSÜ

Düğünden çok düğünde çekilen görüntüler konuşuldu. Sadece Haber isimli bir sitenin hazırladığı haberde Kalyoncu ve Demirören ailesinin düğünündeki mönüye yer verildi. 

Şaşalı ve görkemli bir törene sahne olan düğünde gelen davetlilere şu yiyecekler verildi: 

Avokado salatalı burrata peyniri, cherry domates, fesleğen ve soğuk sıkma zeytinyağı ile. Dört peynirli ravioli, sote ıspanak ve ada çaylı krema sosu eşliğinde. Fırında pişmiş dana yanağı, bal kabaklı yumuşak mısır unut polenta, kestaneli kendi sosu ile. Çikolata ve vişne “fondant”, tutku meyveli sorbe ve taze meyveler eşliğinde.

Kalyoncu ve Demirören ailesinin düğününde gelen davetlilere verilen ikramlar, akıllara Cumhurbaşkanlığı Saray’ında düzenlenen bir resepsiyonda verilen ikramları akıllara getirdi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi