Duygu Köseoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Duygu Köseoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise bilgisayar oyunları ile oldukça beğeni toplayan ve Youtube’de 2 milyonu aşan takipçisi olan Duygu Köseoğlu’ndan söz edeceğiz.

Duygu Köseoğlu Kimdir?

8 Şubat 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kova burcudur. 1,63 boyunda ve yaklaşık 50 kilodur. Kandilli Kız Anadolu Lisesi’nde okuduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünde okumuş, medya ise daha yakın bir bölümde okumak istediğini dile getirmiştir.

Anne ve babası küçük yaşta ayrılmıştır. Belli dönem annesi ile birlikte yaşadıktan sonra maddi sıkıntılardan dolayı babası ile yaşamaya başlamıştır. Sonrasında tek yaşamaya başlamış zaman zaman arkadaşları ile birlikte yaşamıştır. Merak edilen sorulardan biri de saç rengidir. Saçları boyadır. Geçtiğimiz yıllarda eski sevgilisi ile sorunlar yaşayan ve hukuki süreç başlatan Köseoğlu’nun şu an Doğukan adında bir sevgilisi vardır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Duygu Köseoğlu, sosyal medyadan paylaşımlarına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle