Ekonomi Duayeni: Necmettin Batırel

Tahminleri çoğunlukla tutmamasına rağmen ekonomi yorumu yapan ve TGRT Haber kanalında program yapmaya devam eden üstad Batırel, kendi web sitesindeki yorumları da aylık 20 TL abonelik ücreti mukabilinde kullanıcılara sunuyor. Necmettin Bey’i ilk defa CNN Türk kanalında Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile karşılıklı olarak tartışırken gördüm. Tabii bu cesaretli ve oldukça bilimsel yorumlar dikkatimi çektikten sonra tüm programlarını detaylı olarak izledim. Tekrar izlemek isteyen olursa kendinizi yormanıza gerek yok çünkü tüm programlarda doların düşeceği yönünde yorumlar yapıyor ve ne zaman Batırel ‘Dolar düşecek, bakın ben size söleyim.’ dese dolar şaha kalkıyor.

Gerçekten ekonomi alanında ciddi yatırımlarda bulunmak isteyen okuyucularıma da samimi bir tavsiye vermek istiyorum. Necmettin Batırel’in tavsiyelerini dikkatlice takip edin dediklerini (özellikle ‘Bakın ben size söleyim.’ şeklinde uyardığı tavsiyeleri) dinleyin. Olayı dikkatlice anladıktan sonra adım adım tam tersini uygulamaya başlayın. Tüm bunların uygularsanız, birkaç yıl içinde milyoner olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Aynı zamanda programda ekonominin büyük bir açığını bularak Türkiye’yi zengin edecek bir proje ortaya koymuştur. Karşısındaki Prof. Demirtaş: ”Böyle bir şey olamaz.” dediği zaman ise: ”Profesörlere göre olmaz.” yorumunda bulunmuştur.

”Bakın ben size söyleyim.” Duayen Batırel

Yorumlarının ardından da ben söyledim diye alıp batarsanız karışmam diyerek de SPK’nın: ‘Bunlar yatırım tavsiyesi yerine geçmez.’ uyarısı niteliğinde insanları uyarmaktadır.

Dünya üzerindeki kapitalist sistemi çökertecek teorisini izlemek için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz:

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting