Erdoğan Bayraktar’ın Dilenci Zannedip Para Verdiği Kanser Hastası Dilek Özçelik Hayatını Kaybetti

Eline para sıkıştırılan kanser hastası genç kız Dilek Özçelik, Twitter’da dönen bir iddiaya göre hayatını kaybetti. Kanser hastası olan ve kemoterapi tedavisi gören genç kız Dilek Özçelik 2013 yılında Erdoğan Bayraktar’dan hastalığını yenmek ve ilaç masraflarını karşılamak amacıyla yardım talep etmiş ve talebine dönemin bakanı Erdoğan Bayraktar, genç kızın eline para sıkıştırarak karşılık vermişti.

İlginizi Çekebilir:  Bir Nefes Al ve Bir Adım Öne Çık!

Erdoğan Bayraktar Ne Demişti?

Kanser hastası genç kızın eline para sıkıştıran ve Dilek Özçelik’in “ben dilenci değilim” cevabına karşılık “ne yapalım biz, orada fazla para var, düşürme” diye cevap veren Erdoğan Bayraktar bu sözleri ile bir dönem çok konuşulmuş ve tepki çekmişti.

Bu olayla hafızlara kazınan Dilek Özçelik’in hayatını kaybettiği haberi Twitter’da bir kullanıcı tarafından duyuruldu.

Dilek Özçelik’in talebi karşısında son derece yersiz üslubu ve cevabı ile tepki çeken Erdoğan Bayraktar, kameraların önünde genç kızın eline para sıkıştırmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Corona Virüsü Türkiye'de Salgına Dönüşür mü?

“Ben dilenci değilim. İnsanlık konusunda bir kez daha hayal kırıklığına uğradım.” sözleri ile akıllarda yer edinen Dilek Özçelik’in nerede ve nasıl öldüğü konusunda şu ana kadar herhangi bir resmi açıklama olmadı.

Daha sonra Edirne’de üniversite öğrencisi olan Dilek Özçelik, kanser hastalarına ilaçların ücretsiz verileceğini öğrenince “Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri