Ergün Diler: 26 Bin CIA Ajanı Türkiye’de

Araştırmacı-gazeteci Ergün Diler, kendi YouTube kanalında şaşırtıcı ve bir o kadar inanılması güç iddialarda bulundu. Hükumete yakınlığı ile bilinen Ergün Diler, YouTube’da yayınladığı videoda 26 bin CIA ajanının Türkiye’de olduğunu belirtti. Diler, bu bilgiyi çok yakın bir arkadaşından duyduğunu da belirtti.

Türkiye’deki faaliyet gösteren yabancı şirketlerde çalışanların CIA ajanı olduğunu söyleyen arkadaşına ilk başta inanmadığını söyleyen Ergün Diler, bu rakamın abartılı olduğunu da ifade etti.

Ergün Diler, bir ülkedeki kontrolün kimde olduğunu belirlemek için paranın kimde olduğunun da öğrenilmesi gerektiğini belirtti. Türkiye’nin tarihinin şanlı zaferlerle dolu olduğunu belirten Diler, yaşanan son olaylardan sonra Türkiye’nin durakladığını söyledi. Bunun nedenini ise dışarıda kurulan ittifaklar olduğunu belirtti.

Dünyada iki süper güçten söz eden Ergün Diler, Türkiye’nin bu iki güçten birisinin yanında olması gerektiğini ifade eti. Ergün Diler’in Türkiye’de 26 bin CIA Ajanı olduğunu söylediği o video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir