Ekonomi

Getirde Maxipuan Nasıl Kullanılır?

Getir uygulamasını artık bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz. Hatta ülkemizle sınırlı kalmayıp, dünya üzerinde birkaç ülkede de başarılı şekilde faaliyet gösteriyor. Uygulama böylesine popüler bir hal alınca ödeme yöntemleri ve kampanyaları da gün geçtikçe gelişmeye başladı. Kullanıcılar bundan yola çıkarak kredi veya banka kartlarında bulunan maxipuan kullanımını Getir uygulamasında kullanmak isteyerek araştırma yapmaktadırlar.

Ne yazık ki Getir uygulamasında şu an için Maxipuan kullanımı mümkün değil. Ancak sizin için başka güzel haberler verebiliriz. Getir ya da İŞ Bankası Maximum uygulaması içerisindeki kampanyalar bölümünü sıkı bir şekilde takip etmelisiniz. Maximum kullanıcılarına belirli alışveeiş limitlerine kadar güzel yüzdelerde indirim sunulmaktadır. Bunu kullanmanız için ise sistem kredi kart tipinizin maxipuan içerdiğini anladığında otomatik olarak indirimi uygulayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi