Biyografi

Gülşehri Mina Kekeç Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gülşehri Mina Kekeç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gülşehri Mina Kekeç’ten söz edeceğiz.

Gülşehri Mina Kekeç Kimdir?

  • Oyuncu.

2014 yılında dünyaya gelen Gülşehri Mina Kekeç, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Başarılı oyuncu Gülşehri Mina Kekeç, oyunculuk faaliyetlerini Layla Şirin Ajans bünyesinde sürdürmektedir. 2019 yılında Azerbaycan Yağ reklamın da ve Bim reklam filminde görev almıştır. Minik oyuncu Gülşehri Mina Kekeç, 2019 senesinde Netflix platformunda yayınlanan Hakan: Muhafız adlı dizide rol almıştır. Gülşehri Mina Kekeç, son olarak da TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide oynamıştır.

Gülşehri Mina Kekeç

Rol Aldığı Projeler

  • 2020 -Kırmızı Oda
  • 2019 -Hakan Muhafız

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülşehri Mina Kekeç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gülşehri Mina Kekeç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds