Hız Şarkıları

Otobanda hız yapma sevdamız hiç bitmez. Duyar kasmayayım. Trafik kurallarına uyulması gerektiğini hepimiz biliyoruz değil mi? Öyle ise hız şarkıları konusuna hemen geçeceğim. Unutmayın, yolda kurallara uyarsanız bu taraftaki dedenizi uymazsanız öteki taraftaki dedenizi görürsünüz.

Şimdi öncelikle aracınızda AUX bağlantısı mutlaka olmalı. Bu hız şarkıları için olmazsa olmaz. Bluetooth bağlantısı ile uğraşmayı boşverin. Telefonunuz aynı zamanda şarja da bağlı olsun. Hız şarkıları dinlerken ses sisteminin harika olması gerektiğinden bahsetmeme gerek var mı? İyi bir ses sistemi sizi daha iyi moda sokacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Serenat Nedir? Nasıl Yapılır?

Hız şarkıları gibi bir kavram sadece bizde yok merak etmeyin. Tüm dünyada insanlar yollarda şarkı dinlemeye bayılır. Ekşide yapılan espriler gibi cenaze marşı dinleyin esprisi yapmadan hemen süper listemize geçelim. Bu arada yorum olarak kendi favorinizi eklemeyi unutmayın.

1. The Cardigans – My Favorite Game
2. Metallica – Orion
3. Rammstein – Laichzeit
4. Opus – Live is Life
5. Tiësto – Adagio For Strings
6. The Prodigy – The Day Is My Enemy
7. Black Strobe – I’m a Man
8. Five Finger Death Punch – You
9. Marilyn Manson – If i was your wampire (instrumental)
10. Eminem – Crazy in love

İlginizi Çekebilir:  Segah Tekbiri Ne Demek?

Bunlara ek olarak NFS 2 Soundtrack hem gaza getirecek hem de bir nostalji olacaktır.

Size yüksek dozda enerji yükleyecek ve modunuzu birden fırlatacak şarkılar olduğundan dikkat edin. Sakinken veya keyfiniz yoksa dinlerseniz iyice kötü hissedebilirsiniz. Keyifli Yolculuklar

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi