İpek Muştu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

İpek Muştu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İpek Muştu’dan söz edeceğiz.

İpek Muştu Kimdir?

  • Oyuncu

1 Ocak 1995 tarihinde İzmir de dünyaya gelen İpek Muştu, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünde mezun olmuştur. Daha sonra Art Academy İzmir Güzel Sanatlar Fakültesinde Hazırlık Tiyatro Eğitimi, yaratıcı drama eğitimi, doğaçlama dersi içinde dövüş teknikleri ve diksiyon eğitimi gibi pek çok eğitim almıştır. Kırgınlar Evi adlı Tiyatro oyununda Lady Utterword karakteri ile başarılı bir oyunculuk sergileyen İpek Muştu, Üniversiteler arası Tiyatro Festivalinde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü almıştır. İlk olarak 2013 yılında yayınlanan Galip Derviş adlı dizide oynayan İpek Muştu, daha sonra 2018 yılında yayınlanan “Vuslat” adlı dizide Berrin karakterine hayat vermiştir. İlk başrol oyunculuk deneyimini Vuslat dizisinde yaşayan oyuncunun sevgilisi yoktur.

Rol Aldığı Diziler?

  • Galip Derviş 2013
  • Vuslat 2018

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İpek Muştu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu İpek Muştu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle