iPhone Kullanıcıları İçin Film Rulosuna Video Kaydetme (Video İndirme) Programı (2018)

iPhone kullanıcısı iseniz isteğiniz videoyu indirememek gibi bir sorun var. Android telefonlar bu konuda oldukça kullanışlı. Fakat iPhone’da bunu yapmak biraz zor. Öncelikle bir program indirmeniz ve o programdan videoyu film rulosuna yani galeriye kaydetmeniz gerekecek. iPhone’nun kendi yazılımında doğrudan video indirmek (download) yok, telefon sadece açmaya izin veriyor. Peki hangi programı kullanmak gerekir? AppStore’da yüzlerce uygulama var ve çoğu birbirinden tuhaf programlar. Bu konuda benim de kullanmış olduğum bir programdan söz edeceğim: Video Get. Programın AppStore’daki orijinal ismi Video İndir Pro – Private Edit. 

Şimdi bu program ne yapıyor? Özelliği nedir? Oldukça basit bir şekilde anlatayım. Programda, Browser kısmına geliyoruz ve istediğimiz videonun bulunduğu URL’yi yazıyoruz. Daha sonra programın alt kısmında yer alan Download butonuna tıklayarak videoyu indiriyoruz. Daha sonra ise videoyu açarak sağ üstte bulunan butondan film rulosuna (galeriye) kaydediyoruz. Bu kadar basit. 

Peki program iPhone’un hangi sürümlerini kapsıyor. Özellikleri nelerdir? Ona bakalım: 

Boyutu: 66.2 Megabayt 

Kategori: Fotoğraf ve Video 

Uyumluluk: iOS 8.0 ve üstü

Yaş Sınırı: 17+ 

Video indirmenin yanı sıra video editleme işi de bu programla yapılabiliyor. Her ne kadar amatör olsa da kesme, kırpma gibi temel video yapım tekniklerini yapabilirsiniz. 

iPhone 5 – 6 -7 – 8 ve X kullanıcıları için ücretsiz ve de oldukça işlevsel bir program. YouTube videoları da yine bu program sayesinde indirilebiliyor. 

Programın Eksileri 

Oldukça fazla reklam var. Reklamlar o kadar fazla ki yapmak istediğiniz işlem için size izin vermeyebiliyor. Aynı zamanda programın arayüzü oldukça basit. Bu basitlik çoğu zaman iyi olsa da programda istediğiniz şeyi anında bulamıyorsunuz. Bu eksilerinin yanında gayet iyi programdır. Editörler ve sosyal medya kullanıcıları için oldukça ideal bir program. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.