Gündem

Konuşsa Şarkı Olan Sanatçılar

Bazen sesine aşık olduğunuz usta sanatçılar olur. Sesleri o derece etkilidir ki konuşması bir terennüm olur ve bir şarkının başlangıcını hatırlatır. İşte o sanatçılar doğuştan bir yetenek sahibidirler ve sesleri fıtrat gereği etkileyici bir tona sahiptir. Yabancı usta sesler ve yorumcular yok mu? Elbette ki var. Fakat bu yazımızda Türk sanatçılardan oluşan bir liste hazırladık. İşte konuşsa şarkı olan sanatçılar:

Sıla Gençoğlu

Kendisine has bir çizgisiyle, kadın sanatçılar arasında şimdiden “unutulmazlar” arasında kendisine yer bulan Sıla Gençoğlu, usta yorumlayıcılığı, sesi ve duruşuyla bu değeri fazlasıyla hak ediyor.

Mehmet Erdem

Hakim Bey adlı şarkısıyla tanınan sanatçı Mehmet Erdem, şarkılarındaki müthiş atmosfer ve ses tonuyla dinleyenlerini adeta büyülüyor. Genç sanatçı, konuşsa şarkı olan sanatçılar listesinin en çok akılda kalanlarından.

Feridun Düzağaç

Kendi yaşıtları arasında özel bir konuma sahip olan usta sanatçı, yorumu ve sesiyle yine dinleyicilerini farklı bir dünyaya götüren nadir yeteneklerden.

İlyas Yalçıntaş

X-Factor adlı şarkı yarışmasından tanıdığımız İlyas Yalçıntaş, kendine has stili, sesi ve efendiliği ile apayrı bir yerde, dinleyicileriyle buluşuyor. Yüksek perdede giriş yaptığı şarkıları, onu bu alanda en iyilerden biri yapmış durumda.

Bu sanatçıların en büyük özellikleri, canlı performanslarıdır. Ses oynamaları ve yükseltip indirmeler olmadan, sade bir sesle stüdyo ortamındaki şarkılarını hatırlatmayan sanatçılardır kısaca.

Kendilerini hep, güzel sesleriyle, usta yorumlarıyla ve örnek kişilikleriyle hatırlamak dileğiyle.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds