Biyografi

Melike Bilgin Bulut Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Melike Bilgin Bulut kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasetçi ve belediye başkan adaylarının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melike Bilgin Bulut’tan söz edeceğiz. 

Melike Bilgin Bulut Kimdir? 

  • Mimar

1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Evlidir ve iki çocuk annesidir. Lisans eğitimini 2003 senesinde Bursa Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde tamamlamış; ardından 2006’da Gazi Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi alarak ”yüksek mimar” ünvanını elde etmiştir. 20 yıldır mimarlık sektöründe yer alan Melike Bilgin Bulut, aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi’nden Çankaya Belediyesi Başkan adayıdır. 

Propaganda videosunda sarf ettiği “Çankaya’nın kalbiyle Atatürk’ün iznindeyim. Çankaya’ya saygı Atatürk’e vefa borçluyum. Atatürk’ümüzün kalbi Çankaya’ya çalışmaya geldim. Atatürk için bir vefa borcu içerisindeyim” sözleri ile dikkatleri çekmiş ve sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilerin hedefi olmuştur. Sosyal medya hesaplarında da paylaşımlarda bulunan Melike Bilgin Bulut hakkında merak edilen aslen nereli, eşi kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

kaynakça:

  • melikebilginbulut.com, hakkımda, erişim tarihi: 11 Ocak 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.