Nagehan Alçı: 18 Keçinin Otladığı Kaya Parçası İçin Savaş mı Yapalım?

Sakarya Üniversite öğretim üyesi Prof. Dr Ebubekir Sofuoğlu ve hukukçu Salim Şen’in de aralarında bulunduğu Didem Arslan Yılmaz’ın moderatörlüğünde gerçekleşen Türkiye’nin Nabzı adlı programda Nagehan Alçı’dan şok etkisi yaratan bir söz geldi: “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım?”

”18 Keçinin Otladığı Kaya Parçası İçin Savaş mı Yapalım?”

Rasim Ozan Kütahyalı’nın eşi olarak da bilinen Habertürk ekranlarının daimi kadrolu personeli Nagehan Alçı’dan şok etkisi yaratan bu sözler, Türkiye’nin Nabzı adlı programda sarf edildi.

Mevzubahis 18 keçinin otladığı kaya parçası olan yer meşhur Kardak Kayalıkları. Ve hepimizin malumudur ki Türkiye ile Yunanistan arasında en büyük krizlerden biri bu kayalıklar yüzünden meydana gelmekte.

Daha önceki açıklamaları ile de gündeme sık sık gelen Nagehan Alçı’nın skandalları gafları bitmek bilmiyor. Habertürk ekranlarında her programda boy gösteren Nagehan Alçı, 8 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan Türkiye’nin Nabzı adlı programda “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı yapalım?” ifadesini kullanarak bir skandala daha imza attı.

Hukukçu Salim Şen de Nagehan Alçı’ya “ne yapalım Yunanistan’a mı verelim” çıkışında bulundu. Hükümete yakın tutumuyla bilinen Nagehan Alçı’nın bu skandal sözleri şimdiden sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Gelişmelerin akabinde neler yaşanacak merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.