Nancy Momoland Kimdir? Kaç Yaşında? Boy Kilo

Nancy Momoland kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli pop şarkıcısı Nancy Momoland’dan söz edeceğiz.

Nancy Momoland Kimdir?

  • Şarkıcı

Tam adıyla Nancy Jewel McDonie. Nancy Momoland dünyaca ün kazanmış Koreli ve pop müzik yapan bir şarkıcıdır. Asıl adı Lee Seung Ri olan şarkıcı üyesi olduğu kız müzik grubunda baş vokaldir. Aynı zamanda baş dansçı olan sanatçı şu anda 21 yaşındadır. 46 kilogram olan sanatçı kahverengi gözlere ve kahverengi saçlara sahiptir. Vücut ölçüleri ise 34, 26 ve 39 olarak belirtilmiştir. Sevimli ve cana yakın görüntüsü ve sıcakkanlı karakteri sayesinde birçok hayranı vardır ve dünya çapında tanınan ünlü biridir. 2018 yılında TC Candler sıralamasında 18. olmuştur ve en güzel yüzlerden biri seçilmiştir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanır ve özellikle Twitter sosyal medya hesabındaki 22 bini aşan takipçisi ile samimi diyalogları vardır. Dizi oyuncusu olarak da kariyerini çeşitlendirmiş ve başarıya ulaşmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Buse Korkmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı Koreli pop şarkıcısı Nancy Momoland 1.62 m boyundadır ve 46 kilodur.

Instagram hesabından (nancyjewel_mcdonie_) da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nancy Momoland, sanatçılık kariyerine de devam etmektedir. Aynı zamanda YouTube hesabında da abonesi olup paylaşımlar yapmaktadır. Nancy Momoland hakkında merak edilen sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi