Nursel Ergin Akyer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? İlk Eşi? Boyu?

Nursel Ergin Akyer kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nursel Ergin Akyer’den söz edeceğiz.

Nursel Ergin Kimdir?

  • Sunucu

30 Temmuz 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nursel Ergin, yetiştirme yurtların büyümüştür. 18 yaşında iken bir evlilik gerçekleştiren Nursel Ergin’in bu evliliğinden bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Kızının adı Begüm’dür. Nursel Ergin, asıl popülaritesini 2008 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun yarışmasında yakalamıştır. Bu programda sergilediği samimi davranışları ve hayat hikayesi ile beğeni toplayan Nursel Ergin, daha sonra çeşitli programlarda da yer almıştır.

Yarışmanın ardından TRT 1 ekranlarındaki Cam Kırıkları isimli dizide Suna karakterini oynayan Nursel Ergin, daha sonra Kanal D’de yayınlanan Mutfağım isimli yemek programı ile farklı yemek kültürlerini izleyici ile buluşturmuştur. Ekranların sevilen ismi Nursel Ergin, 2015 tarihinde SHOW TV’ye transfer olmuş ve bu kanalda Nursel’in Mutfağı isimli yemek programının sunuculuğunu üstlenmiştir. Genç yaşta (18) yaptığı evliliği 2017 yılında sonlandıran Nursel Ergin, aynı yıl medya sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Akyer ile evlenmiştir.

Boyu ve Kilosu

  • Nursel Ergin 1.60 boyunda ve 49 kilodur.

Nursel Ergin Akyer’in ilk eşinin kim olduğu, eski eşinin ne iş yaptığı gibi soruların cevapları net değildir. Instagram hesabı üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nursel Ergin’in bu platform üzerinde 450 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan Nursel Ergin hakkında merak edilen annesi babası kimdir, hamile mi 2020, ilk eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nursel Ergin Akyer ile İlgili Aramalar

Google’da Nursel Ergin Akyer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Murat Akyer Nursel Ergin Acun Ilıcalı Nursel Ergin şimdi ne yapıyor Nursel Ergin boşandı Nursel Ergin hamile mi Nursel Ergin hamile mi 2020 Nursel Ergin kimdir Nursel Ergin kızı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.