Spor

OSM Oyuncu Satma Hilesi Nasıl Yapılır?

OSM’de oyuncu satma hilesi nasıl yapılır? Online Soccer Manager’da oyuncu nasıl satılır? Daha önceki yazılarımızda OSM ile ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’de oyuncu satma hilesinden söz edeceğiz.

OSM Oyuncu Satma Hilesi

Online Soccer Manager’da oyuncu satmak istiyorsanız oyuncunuzun yaşına veya piyasa değerine bakmadan en yüksek fiyattan oyuncunuzu satmalısınız. İbreyi en sona ayarlayın. Ancak 4 ya da 6 oyuncunun tamamını transfer listesine eklemeniz gerekir. Eğer çok acil değilse birkaç günde tüm oyuncularınızı satmış olacaksınız ancak unutmamanız gereken nokta maksimum sayıda oyuncuyu en yüksek değerinden satmaktır.

Örneğin piyasa değeri 12.9 olan oyuncuyu 32.5’ten transfer listesine ekleyin. Aşağısına kesinlikle düşmeyin. Ayrıca oyuncuyu değerine anında 5 boss coin karşılığında satma teklifine aldanmayın. Bunun yanı sıra gelen oyuncu tekliflerinin hiçbirini de kabul etmeyin. Eğer yeteri kadar boss coininiz varsa kaşiften genç 85-89 kuvvetinde olan oyuncuları bulmasını isteyin. Bu oyuncular daha ucuza gelmektedir. Sonrasında bu oyuncuları yine en yüksek fiyattan satış listesine ekleyin. Bu sayede hem kar etmiş hem de sağlam bir kadro kurmuş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.