Spor

OSM’de Oyuncu Formu Nasıl Yükseltilir?

OSM’de oyuncu formu nasıl yükseltilir? Online Soccer Manager’da oyuncuların formu nasıl yükseltilir? Daha önceki yazılarımızda OSM ile ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’de oyuncu formlarının nasıl yükseltileceğinden söz edeceğiz.

OSM’de Oyuncu Formu Nasıl Yükseltilir?

Online Soccer Manager’da oyuncu formları, teknik direktörler için oldukça önemli bir konudur. Zira oyuncuların formu düşükse ne kadar kaliteli olurlarsa olsunlar maç kazanmada zorluk çekerler. Bu nedenle teknik direktörler formları düşen oyuncuları gözlemlemek zorundalardır.

OSM’de oyuncuların formlarını yükseltmek için sık sık oyuncu değiştirin. Yedek oyuncu eklemeyi sakın unutmayın. Geniş bir kadro kurmaya çalışın. Formları düşen oyuncuları çıkarın ve yedeğini as kadroya sürün. Birkaç maç sonra da yeniden bu hamleyi yapın. Sürekli bir dönüşüm içinde oyuncuları formlarına göre değiştirin. Mümkün olduğu kadar genç oyuncular transfer etmeye çalışın. Eğer yeteri kadar boss coin’iniz varsa hazırlık maçları yapın ya da rakibe karşı antrenman düzenleyin. Ancak bunlar pahalıya mal olabilir. Bu nedenle siz, ilk başta belirttiklerimizi uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi