Spor

OSM’de Oyuncuya Nasıl Teklif Gönderilir?

OSM’de oyucuya nasıl teklif gönderilir? Online Soccer Manager’da oyunculara nasıl teklif gönderilir? Daha önceki yazılarımızda OSM’yle ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’de oyunculara nasıl teklif gönderileceğinden söz edeceğiz.

OSM’de Oyuncuya Nasıl Teklif Gönderilir?

Online Soccer Manager’da transfer listesinde yer alan oyunculara teklif gönderemezsiniz. Sadece kendi liginizde oynayan oyunculara teklif göndermeniz mümkündür. Bu nedenle eğer kendi liginizde sizin oyun taktiğinize ve dizilişinize uygun profilde bir oyuncu varsa rakip takımın kadrosuna girip ”satın al” butonuna basmalı ve uygun gördüğünüz teklifi rakip takıma iletmelisiniz.

Bunun dışında daha uygun fiyata kaşifinizi kullanarak oyuncu transfer edebilirsiniz. Ancak burada da yeteri kadar boss coin olması gerekmektedir. Eğer liginizde gerçekten iyi bir yetenek yoksa bunun kullanabilirsiniz. Fakat bu yöntemle oyuncu transfer ettiğinizde ilk birkaç oyuncuyu alıp en yüksek fiyattan satmalısınız ki 7-8 kaliteli oyuncuyu transfer edebilesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.