Ekonomi

Papara Kart EFT Nasıl Yapılır?

Papara kart, normal banka ve kredi kartları gibi işlem yapılabilen bir karttır. Papara’nın sunduğu eşsiz özellikler ve kullanım kolaylığı diğer bankalara göre daha fazla öne çıkarıyor. Özellikle içerisinde yer alan Cashback seçenekleri müşterilerin devamlı artmasına neden olmaktadır. Bunun yanında pek çok kullanıcı Papara Kart EFT Nasıl Yapılır sorusunun cevabını aramaktadır. Bu yazımızda bu sorunun cevabını sizlerle paylaşacağız.

Papara kart diğer kartlar gibi bütün para gönderme ve alma işlemlerini yapabileceğiniz bir karttır. Papara uygulaması içerisinden farklı bir hesaba para göndermek istiyorsanız Papara numaranızı yazarak kolaylıkla miktar gönderebilirsiniz. Bunun yanında EFT yapmak için Ana sayfada yer alan ‘’Yatır’’ ve ‘’Çek’’ seçeneklerini kullanmanız gerekiyor. Bu işlemler içerisinde herhangi bir İBAN’dan Papara hesabınıza para göndermek istiyorsanız ‘’Yatır’’ seçeneğine, herhangi bir hesaba Papara’dan para göndermek istiyorsanız da ‘’Çek’’ seçeneğini kullanmanız gerekmektedir.

Papara içerisinde tüm banka hesaplarına İBAN numarası sayesinde EFT gönderebilmeniz mümkündür. Hesabınızın İBAN numarasını öğrenmek istiyorsanız da işlemlerden herhangi birine basarak kullanmak istediğiniz bankayı seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.