Teknoloji

Photoshop CS6 Dynamic Link Hatası Çözümü

Adobe sistemleri içerisinde Photoshop hatalarında pek çok bilgiyi sizlerle paylaştık. Bu makalemizde değineceğimiz farklı sorunlardan bir tanesi de Photoshop CS6 Dynamic Link Hatası. Problemin temel bir şekilde nedenine bakıldığında birkaç sorun olduğu görülmektedir. Bu hata ismiyle karşılaşmanız özellikle uygulamayı ilk indirdiğiniz anda olur.

Hatanın genel olarak bütün kullanıcılarda farklı sorunları olsa da bazı temel nedenlerden dolayı ana kaynağı bulunabilmektedir. Sistem içerisinde gerçekleşen engeller Photoshop’un kullanılmasını istemez. Bu hata da bahsettiğimiz gibi engel konularak sistemin çalışmasını sağlamamaktadır. Bu nedenlerin başında gelen şey ise Photoshop’u crackli kullanmanızdır. Öncelikle çözüme ulaşmak için yapmanız gereken şey orijinal sürümü satın almanız olacaktır.

Farklı kullanıcıların orijinal programı kullandığı halde de Dynamic Link Hatası almaya devam ettiğini gözlemliyoruz. Bu sorunun çözümü ise virüs programlarının devamlı aktif olmasından, Adobe programlarının çalışırken çakışmasından ve sistem içerisindeki dosyalardan meydana geliyor olabilir. Bu sorunlardan herhangi birini alıyorsanız programı tamamen cihazınızdan kaldırıp tekrardan yüklemeniz olacaktır. Eğer ki problem devam ediyorsa Adobe Destek Ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds