Teknoloji

Powerbank Tavsiyeleri

Günümüzde en iyi Powerbank seçeneklerinin neler olduğu, mobil cihazını yoğun olarak kullanan kişiler için en önemli konulardan bir tanesidir. Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişiyor olması, her sektörü olduğu gibi mobil cihaz sektörünü de etkileyerek, yeni gelişmeleri her an gündeme getirmektedir. Bu gelişmeler, mobil cihazlarda özellikle şarj konusunda büyük sıkıntılara ve çabuk bitmeye neden olmaktadır. Mobil cihazların günlük yaşantıda bankacılık işlemlerinden, iletişime kadar her noktada kullanılması, şarjın bitmesini büyük bir sorun haline getirmektedir.

Bu noktada üretilmiş olan Powerbank cihazları, mobil cihazları her an şarj edebilme fırsatı sunmaktadır. Böylece günlük yaşantı hiçbir zaman kesintiye uğramamaktadır. Oldukça fazla çeşidi olan Powerbank cihazlardan, hangilerinin tercih edilebileceği sık sık merak edilmektedir. Bu yazımızda, mobil cihazlarınız için tercih edebileceğiniz Powerbank cihazlarını ele aldık.

Samsung EB-U1200CSEGWW Şarj Cihazı

En iyiler listesi içerisinde bulunan Samsung EB-U1200CSEGWW Powerbank, tercih edebileceğiniz Powerbank seçenekleri arasında bulunmaktadır.

Bu cihazın teknik özelliklerine baktığımızda ise Type-C ile şarj edilebilen bir batarya görülmektedir. Batarya tipi iseLityum Polimer olarak üretilmiştir. Güç bakımından oldukça iyi sonuçlar veren bu cihaz, 10.000 mAh güç sağlamaktadır. Böylece mobil cihazınızı, bir günde 2, cihaza göre 3 kez yüzde 100’e kadar şarj etme imkânı bulunmaktadır. Cihazın, telefonunuzu tamamıyla şarj edebilmesi için yaklaşık 4 saate ihtiyacı bulunmaktadır. Bu cihaz, USB seçeneği bulunan her mobil cihaz ve telefonlarda tercih edilebilmektedir.

Sony CP-V10B Şarj Cihazı

Sony tarafından piyasaya sürülmüş olan CP-V10B, oldukça geniş unsurları bulundurmaktadır. Isıya karşı dayanıklı olan bu cihaz, sizi olası ve istenmeyen kazalara karşı korurken, cihazı da yüksek sıcaklığa karşı muhafaza edecektir. Ayrıca güvenli şarj sistemi ve akıllı güç kontrol işlevi de bu Powerbank içerisine dâhil edilmiştir. Tüm bu özelliklere karşılık cihaz, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz yapıdadır.

Sony CP-V10B 10.000 mAh güç kapasitesi bulundurup, böylece mobil cihazlarınızı günde üç kez, yüzde 100’e kadar şarj edebilmektedir. Eğer telefonunuzu hızlı şarj etmek istiyorsanız, bu cihaz hızlı şarj etme özelliği ile cihazlarınızı çok daha hızlı şarj etmektedir. Bu özellikleriyle beraber Sony CP-V10B, tercih edilebilecek cihazlar içerisinde bulunmaktadır.

Philips DLP1710C Şarj Cihazı

Eğer hem Android, hem de IOS tabanlı mobil cihaz kullanıcıları için güzel bir seçenek olmaktadır. Aynı anda birden fazla cihazı şarj etmeye olanak tanımakta olan cihaz, bataryasında Lityum Polimer kullanmaktadır. 10.000 mAh güce sahip olan Philips DLP1710C, cihazlarınızı bir günde birden fazla şarj etmeye imkân vermektedir. Cihazları tam şarj edebilmek için yaklaşık 3 saate ihtiyaç duyan ürün, Powerbank tavsiyelerimiz arasında yer almaktadır.

ANKER PowerCore Şarj Cihazı

Bünyesinde Lityum Polimer batarya bulunduran ANKER PowerCore Select, mobil cihaz kullanıcılarına 1000 mAh güç sunmaktadır. Aynı zamanda kullanıcıların güvenliklerini de sağlamak için tasarlanan cihaz, aşırı yük ve aşırı yüklenme koruması gibi farklı özellikler bulundurmaktadır. Bu özellikleriyle ANKER PowerCore, tercih edebileceğiniz Powerbank listesinde bulunmaktadır.

TECC 2BB157S Şarj Cihazı

TECC 2BB157S, yapısında Lityum Polimer batarya, Li-Polymer batarya teknolojisi bulundurmaktadır. 20.000 mAh gücüyle, mobil cihazınızı 6 ya da 8 kez şarj etmenize olanak tanımaktadır. Cihaz, USB girişleri olan tarafında şarj durumunu belirten ışıklandırmalar bulundurmaktadır. Böylece cihazı şarj edip etmemeniz gerektiğini kolay bir şekilde anlama imkânı yer almaktadır. Bu özellikleriyle TECC 2BB157S, tercih edilebilecek Powerbank listesi içerisinde bulunmaktadır.

Hazırlamış olduğumuz bu yazıda kaynak olarak Zovovo Bilgi Sitesi kullanılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.