Stump Me 10. Seviye “Konserde Bilet Kontrolüne Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda hem Brain Test hem de Brain Out gibi oldukça popüler zeka oyunları arasında yer alan Stump Me isimli oyunda sorulan sorular, sözünü ettiğimiz diğer oyunlardaki sorular ile benzer içeriklere sahip. Oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “konserde bilet kontrolüne yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Kubilay Haksız Yere Suçlandı ve Hapse Atılacak Şimdi Dosyasına Koymak İçin Fotoğraflarını Çekiyorlar'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Stump Me 10. Seviye: Konserde Bilet Kontrolüne Yardım Et 

Oyunda sorulan ilk seviyelerde zorluk her ne kadar alt seviyelerde olsa da 10. seviyedeki bu sorunun cevabı, diğer sorulara göre biraz daha zor. Oyunda bizden bilet Kontrolüne yardım etmemiz isteniyor ancak ekranda yer alan herhangi bir nesneye bastığımız zaman doğru cevabı bulamıyoruz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 226. Seviye “Bende Düzen Takıntısı Var Lütfen Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Bileti Yırtın 

Evet, soruda bizden istenen tamamen bu. Bileti barkod kısmından ortadan ikiye bölün ve böylece bilet kontrolüne yardım etmiş olacaksınız. Bu sayede de bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Stump Me Nasıl Çözülür? 

Tıpkı Brain Test ve Brain Out oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da dikkat edilmesi gereken temel nokta, soru cümlesinin içinde yer alan ifadelere ve ekranda yer alan nesnelerdir. Bu ifade ve nesneler eğer düzgün okunursa sorunun doğru cevabını da bulmak aynı derecede kolaylaşıyor. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Şu Gardiyanları Atlatmanın Bir Yolu Olmalı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce