Gündem

Tatanka Ne Demek? Ne Anlama Geliyor? Muharrem İnce’nin Şiir Kitabının Anlamı Ne?

Muharrem İnce’nin yazdığı şiir kitabı sosyal medyanın en önemli konuları arasında yerini aldı. Muharrem İnce’nin Tatanka isimli şiir kitabı, içerisinde pek çok enterasan şiirleri barındırıyor. Peki Tatanka nedir? Ne anlama geliyor? Muharrem İnce’nin Tatanka isimli şiir kitabının anlamı Ne? 

Tatanka: Kızılderililerin bufalolara vermiş olduğu isim, Tatankador. Muharrem İnce, aynı ismi taşıyan şiirinde Tatanka’nın anlamını da yıldızlı bir şekilde alt kısımda belirmiş. 

Tatanka, Sıla’nın yazdığı şiir kitabından veya Posta gazetesine gönderilen şiirlerden hallice bir şiir kitabı. Muharrem İnce, iyi ki yoluna siyasetten devam etmiş dedirtiyor. 

Tatanka’nın anlamı kısaca bu. Fakat konuşulanlar daha fena. Şiir kitabı üzerinden pirim yapmaya başlayanlar, şimdiden sosyal medyayı işgal etmiş durumda. 

Muharrem İnce’yi önümüzdeki günlerde zor süreçler bekliyor olabilir. Muharrem İnce, bu şiir kitabını hangi ruhla ne düşünerek yazdı bilinmez ama edebi anlamda bir değeri olmadığı ortada. 

Şiir kitabının ön ve arka yüzünde yazanları da aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. 

Muharrem İnce yazdığı bu şiir kitabı ile şimdiden çokça konuşulacak gibi duruyor. Özellikle Erdoğan’ın ve taraftarlarının eline ciddi bir koz vermiş durumda. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds