Biyografi

NTV Spikeri Zehra Küçük Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

NTV spikeri Zehra Küçük kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat ikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca NTV spikeri Zehra Küçük’ten söz edeceğiz.

Zehra Küçük Kimdir?

  • NTV Spikeri

1986 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Zehra Küçük, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra 2010 yılında SkyTürk isimli televizyon kanalında çalışma hayatına başlayan Zehra Küçük, burada 1 yıl çalışmış daha sonra 2011 yılında 360TV isimli kanala transfer olmuştur. Bu kanalda hafta içi her gün ”Günaydın Türkiyem” adlı haber bültenini sunmuştur.

2017 ile 2018 yılları arasında 24TV’de Gece Raporu adlı programı sunan Zehra Küçük, daha sonra burada önce moderatör daha sonra da ana haber bülteni sunuculuğunu yapmıştır. Haziran 2018’de NTV kanalına transfer olan Zehra Küçük, burada hafta içi gece haber bültenlerini hafta sonu da gün içi haberlerini sunmaya devam etmektedir. Hafta içi her gün 23.00 ile 01.30 saatleri arasında haber bültenlerini sunmaktadır. Karga İletişim Ödülleri tarafından düzenlenen bir yarışmada ”En İyi Haber Spikeri” ödülünü almıştır.

Eşi Kim? Kiminle Evli?

Başarılı spiker Zehra Küçük, 2019 senesinde TRT Haber kanalında Sıcak Nokta adlı programı hazırlayıp sunan meslektaşı Osman Küçükdalak ile dünya evine girmiştir.

Nereli?

Zehra Küçük ile ilgili olarak merak edilen bir diğer konu aslen nereli olduğudur. 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen Küçük, baba tarafından aslen Rizelidir.

Boyu ve Kilosu

  • Boy: 1.74
  • Kilo: 56

Instagram hesabını da aktif bir şekilde kullanan Zehra Küçükdalak’ın burada 25 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Hesabına ”bu” bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Diğer Yazılar

Zehra Küçük ile İlgili Aramalar

Google’da Zehra Küçük ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; zehra küçük kimdir, zehra küçük kimdir nerelidir, zehra küçük aslen nereli, zehra küçük kaç yaşında, zehra küçük instagram, zehra küçük ntv, zehra küçük boy kilo, zehra küçük eşi kim, zehra küçük evli mi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi