Biyografi

TRT Muhabiri Burak Dündar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Burak Dündar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu ve muhabirlerin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burak Dündar’dan söz edeceğiz.

Burak Dündar Kimdir?

  • Muhabir.

1985 yılında dünyaya gelen Burak Dündar, 2010 yılında TRT’de yapım ve yayın görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Aslen Elazığlıdır. TRT 1 ve TRT Haber’in Güneydoğu ve Doğu Anadolu muhabirlerindendir.

Twitter üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Dündar, 35 yaşındadır, şu anda mesleğinden dolayı Diyarbakır’da yaşamına devam etmektedir. Burak Dündar ile ilgili olarak merak edilen eşi kimdir, evli mi, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Burak Dündar ile İlgili Aramalar

Google’da Burak Dündar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; burak dündar kaç yaşında, burak dündar aslen nereli, burak dündar trt muhabiri, burak dündar boyu kaç, burak dündar evli mi bekar mı, burak dündar instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.