Veysel Zaloğlu Kimdir?

Veysel Zaloğlu. Türk oyuncu, YouTuber ve komedyen. Özellikle sosyal medyada yayınladığı videoları ile büyük beğeni kazanan ve Instagram üzerinde 2 milyona yakın takipçi sayısına ulaşan Veysel Zaloğlu, geçtiğimiz günlerde bir video klibinde de sahne aldı.

Popüler videoları yeninen yorumlayan ve Amerikan dublajı ile paylaşan Veysel Zaloğlu, özellikle Instagram ve YouTube üzerinden paylaştığı Videolar ile takipçilerine keyifli anlar yaşatıyor.

İstanbul doğumlu olan ünlü YouTuber ve sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu.

YouTube üzerinden 100 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşan Veysel Zaloğlu’nun yine YouTube’da 600 binin üzerinde takipçisi bulunuyor. Sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu’nun Instagram’daki takipçi sayısı ise 2 milyona yaklaşmış durumda.

Ve bu gece deeee uyuyicaksınnnn carrll ! ?

A post shared by Veysel Zaloğlu (@veyselzaloglu) on

Özellikle Papağan videoları ile büyük bir şöhrete kavuşan Veysel Zaloğlu, ses tonuyla dikkat çekiyor. Başarılı seslendirici bunun yanı sıra gündemde olan bazı popüler videolara da alternatif yorumlar getirerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış.

İlginizi Çekebilir:  Adnan Kahveci: Acil Durum Bakanı

Bir dönem “Vine” uygulaması üzerinden yayın yapan Veysel Zaloğlu, uygulamanın popülerliğini kaybetmesinin ardından Instagram’a yöneldi ve burada bilinirliğini artırdı.

2011 yılında açmış olduğu YouTube kanalını ise Instagram’da popüler olduktan sonra aktif kullanmaya başladı. Bu da haliyle popülerliğini arttırmış oldu.

Tek sıkıcı tarafı aynı dublaj videolarını sürekli yapması olabilir. Gerçekten eğlenceli videolar olsa da insanların akış içerisinde yıllarca hergün benzer videoları görmesi sıkıcı olmaya başlayacaktır. Bundan dolayı tarzını tamamen değiştirmese de farklı dublaj tarzları farklı sesler deneyerek videolarını çeşitlendirebilir.

İlginizi Çekebilir:  Dilraba Dilmurat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Sevgilisi?

Gündelik hayatta farklı giyinmeyi seven Veysel Zaloğlu, şu anda sadece video hazırlıyor. Ünlü sosyal medya fenomeninin sosyal medya dışında herhangi bir uğraşı ise bulunmuyor.

Voyovoy isminde 20 Ekim 2017 tarihinde YouTube üzerinden paylaşılan ve 30 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaşan klibin kurgu ve montajını da yine Veysel Zaloğlu üstlendi. Klipte Reynmen (Yusuf Aktaş) ve Veysel Zaloğlu oynuyor.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Videolarında en dikkat çekici özellik, küfür ve argonun yer almaması. Voyovoy isimli klipte de bu yönünden bahsetmiştir.

Ünlü sosyal medya fenomeni Veysel Zaloğlu’nun sosyal medya adreslerine “Veysel Zaloğlu” ismiyle ulaşmak mümkün.

Azad Yılmaz Kimdir? Nereli? Ne İş Yapıyor?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara