Uzm. Dr. Şeyma Demirci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Uzman Doktor Şeyma Demirci kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Uzman Doktor Şeyma Demirci’den söz edeceğiz.

Şeyma Demirci Kimdir?

  • Uzman Doktor
  • Dermatolog

Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarla dikkatleri üzerine çeken Şeyma Demirci, Tıp Fakültesi mezunudur. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olan Şeyma Demirci, Tokat Turhal Devlet Hastanesi’nde görev yapmaya başlamış ve 2020 yılı itibariyle Ankara Şehir Hastanesi’nde Dermatolog olarak görev yapmıştır. Buradaki görevi de bittikten sonra tekrar Turhal Devlet Hastanesi’nde görevine devam etmektedir. YouTube üzerinde de selülit tedavisi, cilt bakımı, bacak bakımı gibi çeşitli alanlarda içerik üretmektedir.

İspanya, İtalya, Yunanistan ve Kıbrıs gibi çeşitli yerleri ziyaret etmiş olan Şeyma Demirci, Türkiye’de Antalya, İzmir gibi yerleri de ziyaret etmiştir. Aslen İzmirlidir ve 28 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

Kendi ismiyle 2020 tarihinde açtığı YouTube kanalında 2 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde 150 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

Diğer Yazılarımız

Şeyma Demirci ile İlgili Aramalar

Google’da Şeyma Demirci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şeyma demirci aslen nereli, Dr. şeyma Demirci Instagram Dr Şeyma Demirci kaç yaşında Şeyma Demirci Ankara Şehir Hastanesi Şeyma Demirci YouTube Doktor Şeyma Demirci kimdir Dr şeyma Demirci yaş Dr şeyma Demirci turhal Şeyma Demirci Turhal

One thought on “Uzm. Dr. Şeyma Demirci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

  • Kasım 9, 2020 tarihinde, saat 15:17
    Permalink

    YouTube kanalımı 2020’de açtım. 30 değil 28 yaşındayım. 2020’de Ankara şehir hastanesindeki görevim bitti. Şuan Turhal devlet hastanesinde doğu görevimi yapıyorum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.