Teknoloji

Zeitgard 2 Kaç Saatte Şarj Olur?

Yalnızca şarj süresi hakkında yazdığımız makaleler bile onlarca adeti bulmuş durumda. Bu konuları belirlerken internet üzerinde en çok araştırılan cihazları bulmaya çalışarak siz değerli okurlarımızı bilgilendirme niyetindeyiz. Hergün onlarca makale ve toplamda on binlerce özgün bilgi ile Zeitgard 2 kırışıklı giderici, anti aging cihazın şarj edilme süresi hakkında bilgi vereceğiz.

Bu konuda kaynak bulmak zor olsa da kullanıcı yorumlarını çok detaylı bir şekilde incelediğimizde gördük ki, Zeitgard 2 cihazı 2 saat içerisinde tam şarj olmaktadır. Aynı zamanda bu konuda kullanıcı yorumları içerisinde olumsuz şeyler bulunuyor. Şikayet siteletine bazı kullanıcılar pil sağlığının berbat olduğu hakkında yorumlarda bulunmuş. Üretim hatası da olabilecek bu durum sebebiyle yalnızca 2-3 kullanımdan sonra cihaz şarj almamaya başlamış.

Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınız anda Zeitgard cihazınızı boşuna bir gün boyunca şarj etmek için iade süresini kaçırmayın. Mümkünse cihazınızı en kısa sürede iade edin veya garanti kapsamında işlem yaptırmak için teknik servise başvurun. Bahsettiğimiz 2 saat şarj süresi belli bir kullanımdan sonra batarya yıpranması sebebiyle ufak bir miktar uzayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.