Ekşi Sözlük Yazarlarından Katliama Destek: Keşke Ülkemize de Gelseler

Ekşi Sözlük yazarlarından bazıları Yeni Zelanda’da yaşanan katliamla ilgili kan dondurucu ifadelere yer verdi. Bazı Ekşi Sözlük yazarları, saldırganın Türkiye’deki bazı camilere de girmesi gerektiğini ifade etti.

mukemmeligindayanilmazhafifligi nickli bir yazar, Ekşi Sözlük’te de gündemde yer alan Yeni Zelanda Saldırısı başlığına ”videoyu izlerken keşke Türkiye’ye gelip bu cuma günü camiileri de temizlese diye iç geçirdim” diye yazı.

İlginizi Çekebilir:  Ortaköy Saldırısı'nda Suçlu Aramalı Mıyız ?

Ekşi Sözlük yazarları, elim hadisenin üzerinden dakikalar sonra yazılan bu cümle sonrası tepkilerini dile getirdi ve yazar aleyhinde görüş bildirdiler. Başlığı açan yazara mesaj atan mukemmeligindayanilmazhafifligi isimli yazar, çocukları taciz eden imam haberini okuduktan sonra söz konusu başlığı gördüğünü ve o anlık nefretinden böyle bir entry girdiğini söyleyerek yazardan nickini gizlemesini istedi.

İlginizi Çekebilir:  Tarihteki İlk Sömürgeci Devlet Hangisidir? İlk Emperyalist Devletin İsmi Nedir?

Bir başka yazar da Yeni Zelanda Saldırısı başlığı altına başka bir skandal yorumda bulundu. İçimin yağları eriyor diyen ”silver raven” isimli yazar, şu ifadelere yer verdi:

(Ekşi Sözlük’teki diğer yazarlardan akl-ı selim davrandıkları ve yangına körükle gitmedikleri için teşekkür ederiz)

İlginizi Çekebilir:  Şeyda Çavuşoğlu Kimdir? Mevlüt Çavuşoğlu’nun Neyi Oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce