Sosyal Medya Fenomeni Yasemin Muradova Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Yasemin Muradova kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yasemin Muradova’dan söz edeceğiz.

Yasemin Muradova Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Ifluencer, manken

3 Şubat 2001 tarihinde Türkmenistan’ın Aşkabat şehrinde dünyaya geldi. 4 yaşında ailesi beraber İstanbul’a döndü, bir süre yine burada yaşadıktan sonra tekrar İstanbul’a döndü. Lise 3’te okulu terk eden Yasemin Muradova, sosyal medyada çok geniş takipçi sayısına sahiptir.

Boyu ve Kilosu

Yasemin Muradova’nın takipçileri tarafından kendisine yöneltilen en önemli sorulardan biri de boyu ve kilosu. Yasemin Muradova, 1.66 boyundadır ve 42 kilodur.

Kaç Yaşında?

Yasemin Muradova hakkında diğer fenomenlerde olduğu gibi en çok merak edilen soru kaç yaşında olduğudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi YouTube üzerinden paylaştığı bir videosunda 3 Şubat 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 19 yaşındadır.

Yasemin Muradova ile İlgili Aramalar

Babasıyla görüşmeyen ve annesi ile beraber yaşayan, Coronavirüs nedeniyle annesinin iş seyahatlerine çıkmadığını belirtiyor. Kısa bir zamanda da ayrı eve çıkacağını dile getiriyor. Öte yandan annesinin soyadının taşıdığını, kısa bir zamanda da isim değişikliğine gideceğini ifade ediyor. İstanbul Kadıköy’de yaşamına devam eden Yasemin Muradova, okumak istemediğini de sözlerine ekliyor. Çiçek ve bitkileri hatta yeşil rengini sevmediğini ifade eden Yasemin Muradova, okuldan ayrılmadan önce masa tenisi takımında olduğunu, masa tenisini çok sevdiğini, taze fasulyeye de bayıldığını ifade ermektedir. Kardeşi veya ablası yok, kendisi tek kardeştir. Tilkileri çok sevdiğini hatta ‘dünyaya bir hayvan olarak gelseydin’ ne olurdun sorusuna tilki cevabını vermiştir.

Sosyal Medya Hesapları

5 Temmuz 2018 tarihinde YouTube’a katılan Yasemin Muradova’nın 50 binden fazla abonesi ve toplamda 2 milyondan fazla izlenme sayısı vardır. Instagram üzerinde de 15 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Yasemin Muradova ile İlgili Aramalar

Google’da Yasemin Muradova ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; yasemin muradova kimdir, yasemin muradova aslen nereli, yasemin muradova doğum tarihi, yasemin muradova annesi ve babası, yasemin muradova instagram, yasemin muradova youtube, yasemin muradova sevgilis, yasemin muradova boyu, yasemin muradova kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: