Sevgili İle İzlenecek 10 Film

Son günlerde sinemalarda fazlasıyla film seçeneğinin olduğunu görüyoruz. Bu film seçeneklerini izlemeyenler için biraz açıklama yapmak gerekiyor. Film seçenekleri izleyicilerin tercihine göre ayrılıyor kimisi Türkçe dublajizlemeyi daha çok sevebiliyor. Bazısı da bunun tam tersini beğendiği için kişiler tek başlarına film izlemek zorunda kalabiliyorlar. Aslında bu oldukça önemli bir şey filmin çıkarımını yapabilmek, filmi konuşabilmek de gerekebiliyor elbette ara sıra. Şimdi bu filmleri inceleyelim ve detaylandırmış olalım.

Matrix 4

Sevenlerine Türkçe altyazıseçeneği sunan sitelerden veya sinemadan kolaylıkla izlenebilecek olan matrix 4 yeniden ekranlara geliyor. Bu açıdan izleyenleri çok fazla heyecanlandırabilecek içerikleri mevcut. Son yayınlanan fragmandan sonra izleyiciler yeni filmi merakla bekliyor. 22 Aralık 2021 yılında yayınlanacak olan filmin fragmanında Keanu Reeves’in canlandırdığı Neo karakteri bir önceki filmde ölmüş olarak gördüğümüz Trinity karakterine ulaşmaya, bilgisayar evrenindeki yani simülasyondaki savaşına geri dönüyor. Matrix 4 her şeyin tamamlanacağı bir film olarak gözüküyor denebilir.

Cruella

Emma Stone’un Estalla karakterini canlandırdığı film 1970’lerin Londra’sında geçiyor ve punk rock devrimini konu alıyor. Estella’nın iki hırsız ile olan arkadaşlığı sonrasında başına gelenlerin anlatıldığı filmde hoş olduğu düşünülen pek çok detay var. Aynı zamanda bulunulan duruma olan bakış açınızı da değiştirecek olan film eleştirileriyle de konuşuluyor. Buna rağmen bir şans vermek gerektiğini düşünmüyor değiliz.

Cruella filmini izle.

Chernobyl

Çernobil filmi film izle yazılarak sitelerden izlenebilir. Film 26 Nisan 1986 yılında Ukrayna’nın başkenti Kiev’in kuzeyinde bulunan Pripyat şehri yakınlarındaki Çernobil kentinde meydana gelen patlamayı konu almaktadır. Bu patlama o yıldaki neredeyse bütün kentleri etkisi altına almış ve uzun yıllar süren radyasyon etkisini yitirmemiştir. Filmde ilk baştaki radyasyonda olan sızıntı sonucu uzmanların ellerinden bir şey gelmemesi ve patlamaya göz yummak zorunda kalmaları başlangıçta anlatılmıştır. Sonraları yayılan sızıntılar, patlamalar görülse de bilen insanların buna sessiz kalması her tarafta panik havası esmesine neden olmuştur. Film bu açıdan çok çarpıcı sonuçları gözler önüne sermektedir denebilir.

Aykut Enişte 2

Aykut enişte filmi sinemada çok ses getiren bir filmdi. İkinci filminde de yine aynı şekilde Cem Gelinoğlu ve Melis Babadağ’ın başrollerinde olacağı filmde Aykut enişte’nin yaşadıkları, başına gelenler anlatılıyor. İlk filmde olduğu gibi Aykut birçok açıdan fazlasıyla talihsiz bir adam olduğundan başına gelmeyenler kalmamış, ikinci filminde de yine tahmin edileceği gibi aksiliklerle dolu bir hayattan pay almış olarak karşımıza çıkıyor. Aykut enişte filmi izleyiciler yoğun ilgisine maruz kalmış bir film olduğundan son derece beğenildiğini de söylemek gerekir.

Korku Seansı 3

Korku seansının daha önceki filmlerinde de gördüğümüz şekilde ruhsal alemden varlıklar ile iletişime geçen ailenin başına gelenler bu filmde de bizi karşılamaya devam edecek. Çok beğenilen diğer iki filmin başarılı olması dolayısıyla da 3.cü filmde de bu tür şeyleri rahatlıkla görebiliyoruz. Filmin baştan sona ilginç olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Mistik bir ortamda canlandırılan karakterler hiç rahatsız etmiyor izleyiciyi. Konusu bir hayli dikkat çekici olan film üstüne katarak ilerlemeye devam etmiş. Çünkü bu filmde katil şeytan adı ile işlenen paranormal olayları görebiliyoruz. Diğer iki filmden tanıdığımız Ed ve Lorraine Warren bizi karşılıyor tekrardan. Şeytan tarafından ele geçirildiği düşünülen bir gencin katil zanlısı olarak suçlanması sonucu davayı araştıran araştırmacılar daha başka bir gerçekle karşılaşıyor.

Luca

Pixar ve Disney dünyasının bizlere vermiş olduğu bu filmi de konuşmak gerekiyor. Luca ve arkadaşı Alberto beraber macera dolu bir yaz geçiriyor. Luca, yaz aylarını İtalyan Rivierası’nda makarna yiyip, tüm gün scooterla gezerek geçiriyordur. Bu macera dolu yazını yeni edindiği arkadaşı Alberto paylaşır. Sonrasında Luca ve Alberto’nun okyanus yüzeyinin hemen altında bulunan başka bir dünyadan gelen deniz canavarları olduğunu öğreniyoruz. Luca filmi çocuklara ve izlemek isteyen bütün kişilere karşı oluşturulmuş. İstenilen siteden kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün. Luca filminin çocuklara izletilmesi de onlar için vakitlerini iyi geçirmelerine yardımcı olabilir. İzlemediyseniz mutlaka bir an önce izleyin yoksa çok şey kaçıracaksınız.

Luca filmini izle.

Patron Bebek 2

Patron bebek ilk filminde çok fazla beğenildiği için şimdi de ikinci filmi ile izleyicilerinin beğenisine sunuluyor. İlk filminde de olduğu gibi karşımıza bir patron bebek çıkıyor bu konuşan ve pek çok şeyde bilgili bebek filmin ön planında kalıyor. Daha sonralarında da bu bebeğin yaşadıklarını, hayatını görebilme fırsatı yakalıyoruz. Patron bebek 2’de biz bir aile şirketi görüyoruz. İsminden de anlaşılacağı gibi bebeklerin toplanıp ailelerini yönetmeleri, bunun için şirket bazında toplanmaları görülüyor. İzleyiciye komik şekilde aktarılan bu filmde bebeklerin kendi aralarında konuşmaları esprili bir dille anlatılmaya çalışılmış. Üstelik film bunu hiç rahatsız etmeden yapıyor. İzlemeyenler için mutlaka tavsiye edebileceğimiz bu film 7’den 70’e herkes tarafından kolaylıkla izlenebilir.

Sıfır Bir Film

Sıfır bir Türk yapımı aksiyon filmi. Başrollerinde Savaş Satış, Onur Akbay, Hakan Aydın, Mehmet Elmas gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu Adana’da olan suç dolu hayatlarını bırakıp İzmir’e yerleşmeleri ile Savaş, Cihat ve Azad’ın başına gelenler anlatılıyor. Kendileri suç dünyasına bir hayli alışık olduklarından bulundukları yeri bir hayli garipsiyorlar bu nedenle de filmde farklı bir dille bu anlatılmaya çalışılıyor. Her ne kadar geçmişten uzak kalmayı deneseler de geçmişleri onların yakasını bırakmaz ve gittikçe daha çok suçun içine batarlar. Melek isimli bir kızı taciz ettiklerini ve bununla birlikte annesinin organlarını alıp onu ölüme mahkum eden kişiler olduklarını duyduklarında onların peşine düşerler. Hikaye bununla birlikte devam eder.

Shang-Chi: 10 Yüzük Efsanesi

Babası tarafından suikastçı olması için yetiştirilen bir adamın hikayesini konu alan filmde pek çok iyi detay var. Shang-Chi babası ölümsüz bir büyücü olan simya ve insanüstü yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan bir kişi. Babasının bu güçlere sahip olduğunu öğrendikten sonra babasının düşmanları ile dost olur ve dünyayı dolaşır, yeteneklerini geliştirir. Film bu açıdan çok şey anlatır. Filmin devamında da kendisinin başına gelenler anlatılmaktadır ve izlenmeye değer bir film olduğu açıktır. Shang-Chi ve 10 yüzük efsanesi filmini daha önce izlemeyenler varsa internette herhangi bir siteden kolaylıkla izleyebilirler. Aksiyon, fantastik kategorisinde değerlendirilebilen bu filmdeki başroller Simu Liu, Tony Leung Chiu-Wai, Awkwafina’dır.

Shang-Chi ve 10 Yüzük Efsanesi izle.

Crood’lar 2

Croodlar güzel bir animasyon, macera ve komedi filmi olarak değerlendirilebilir. Kendilerinden daha üstte bir aile ile yaşamaya çalışan Croodlar ailesini anlatan filmde pek çok komedi unsuru barınıyor. Film oldukça önemli detaylara sahip ve izlenildiğinde bunlar göze çarpıyor. Kalitesi ile göz dolduran filmde başlarına gelen şeylere karşı dayanıklı olması ile bilinen Croodlar ailesini farklı maceraların beklediğini söylemiş olalım. Kendilerine yeni bir yer aramaya hazırlanan ve daha sonrasında bunun için yola çıkıp barınacak yer arayan Croodlar buldukları ev için pişman olacaklardır. Üstünsoyların yaşadığı evde barınmanın yollarını arayan Croodların daha fazla çabaladığını görebiliyoruz. Bu filmin kesin olarak izlenmesi gerektiğini söylemeden geçmeyelim. Filmin ilerleyen süreçlerinde neler olacağı kesin değil ancak devam filmi gelirse bile çok iyi şeyler göreceğimiz açık denebilir.

One thought on “Sevgili İle İzlenecek 10 Film

  • Eylül 16, 2021 tarihinde, saat 14:20
    Permalink

    Gayet iyi filmler listelenmiş. Özellikle Matrix serisi efsane. 4’ü çok merak ederek bekliyorum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber