TRT Spor Spikeri Kerem Öncel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

TRT Spor spikeri Kerem Öncel kimdir, nereli, kaç yaşında ve hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca TRT Spor spikeri Kerem Öncel’den söz edeceğiz.

Kerem Öncel Kimdir?

— Spor spikeri ve sunucusu

Lise eğitimini Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nde tamamlayan Kerem Öncel, daha sonra lisans eğitimini de Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitiminden sonra 1994 ile 2000 yılları arasında ATV ekranlarında spor spikerliği yapmıştır. Ardından Cine 5 ekranlarında da kısa bir süre spikerlik yapan Kerem Öncel, tekrar TRT’ye dönmüştür. 1991 yılında TRT’nin açtığı sınavı kazanan Kerem Öncel, ATV ve Cine 5 deneyimlerinden sonra TRT’nin spikeri olmuştur. 2002 yılından beri burada spikerlik yapmaya devam etmektedir.

Kerem Öncel,Yalçın Çetin, Güven Göktaş, Erdoğan Arıkan, Melih Gümüşbıçak, Melih Şendil, Okay Karacan

Kerem Öncel’in ‘O Pası Gol Yapamadı’ adında Siyah Beyaz Yayınları’ndan çıkan 2014 tarihli bir kitabı bulunmaktadır. Kendisi ayrıca Euro 2008’in de spikerleri arasında yer almıştı. Kerem Öncel şimdilerde TRT Spor’da hafta içi yayınlanan Transfer Günlüğü isimli programı İbrahim Kırkayak ile beraber sunmaktadır.

Hangi Takımlı?

Kendisi hakkında en çok merak edilen soruların başında hangi takımı tuttuğu yer alıyor. TRT Spor’da 20 yıldan fazla spikerlik görevinde bulunan Kerem Öncel, kariyerinde binlerce maç sunmuştur ancak herhangi bir takımı tutmuyor. Objektifliği daha önce gören ve yorumlarını rasyonel olarak yapan Kerem Öncel’in bu zamana kadar herhangi bir takıma art niyetli bir yaklaşımda bulunmadığını belirtelim.

Diğer Yazılarımız

Kerem Öncel ile İlgili Aramalar

Google’da Kerem Öncel ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; kerem öncel kimdir nerelidir, kerem öncel hangi takımı tutuyor, kerem öncel nereli, kerem öncel beşiktaş, kerem öncel spiker, kerem öncel trabzonspor, kerem öncel trt spor, kerem öncel aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber