Biyografi

TRT Spor Sunucusu İbrahim Kırkayak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

İbrahim Kırkayak kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İbrahim Kırkayak’tan söz edeceğiz.

İbrahim Kırkayak Kimdir?

— Spor sunucusu, spikeri

TRT Spor’un simge isimlerinden olan ve adeta TRT ile özdeşleşen İbrahim Kırkayak, futbol yorumları ve değerlendirmeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan İbrahim Kırkayak, mezun olduktan sonra kendi bölümü ile ilgili herhangi bir işte çalışmamıştır. Öte yandan özellikle futbol konusunda adeta ayaklı bir arşiv nitelemesi sık sık yapılan İbrahim Kırkayak, aynı zamanda Guus Hiddink ile yaptığı İnhilizce röportajı ile de zaman zaman gündeme gelmektedir.

Kaç Yaşında?

İbrahim Kırkayak hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Kırkayak, 1974 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 46 yaşındadır.

Nereli?

1974 yılında dünyaya gelen ve kariyerinde belirli bir noktadan sonra spor yorumcusu ve spikeri olarak devam eden İbrahim Kırkayak, Eskişehir’de dünyaya gelmiştir ve aslen Eskişehirlidir.

Hangi Takımı Tutuyor?

İbrahim Kırkayak ile ilgili olarak merak konusu olan en önemli soru, hangi takımı tuttuğudur. TRT’den simge isimlerinden olan ve uzun yıllar boyunca hem radyoculuk hem de televizyonculuk kariyerine sahip İbrahim Kırkayak, objektif yorumculuğu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kendisi 4 büyük takımdan birinin taraftarlığını yapmıyor.

İlgili Diğer Yazılarımız

İbrahim Kırkayak ile İlgili Aramalar

Google’da İbrahim Kırkayak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ibrahim kırkayak nereli, ibrahim kırkayak yaşı, ibrahim kırkayak aslen nereli, ibrahim kırkayak hangi takımı tutuyor, ibrahim kırkayak doğum tarihi, ibrahim kırkayak kaç doğumlu, ibrahim kırkayak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds