Spor Yorumcusu Sercan Dikme Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Spor yorumcusu Sercan Dikme kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sercan Dikme’den söz edeceğiz.

Sercan Dikme Kimdir?

— Spor yorumcusu, muhabir.

Yaklaşık 4 yıl boyunca Beyaz TV’de Beşiktaş muhabiri olarak görev yapan Sercan Dikme, daha sonra 2018 yılında yeni kurulan Haber Global’e transfer oldu. Burada da yine Beşiktaş muhabiri olarak görev yapmıştır. Buradaki görevi kısa süren Sercan Dikme, daha sonra Haber Global’e transfer olmuştur. A Spor, daha önce de Haber Global’den Melike Çelik’i transfer etmişti.

İlginizi Çekebilir:  CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Kiminle Evli?

Şenol Güneş’in bir basın açıklaması esnasında Beyaz TV muhabirlerinden Sercan Dikme ile aralarında bir gerilim yaşanmış ve bu gerilim sonrasında Güneş, “bazıları da anlama özürlü galiba” diyerek tepki göstermişti.

Hangi Takımlı?

Sercan Dikme ile ilgili merak edilen en önemli sorulardan biri de hangi takımlı olduğudur. Sercan Dikme hem Beyaz TV’de hem de Haber Global’de Beşiktaş muhabiri olarak görev yapmıştır. Kendisi Beşiktaş taraftarıdır. A Spor’da ve Twitter ve Instagram hesaplarında Beşiktaş takımı ile ilgili son dakika gelişmelerini, transfer haberlerini, oyuncu durumlarını, antrenman bilgilerini, maç kadrolarını paylaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Melih Özkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Diğer Yazılarımız

İlginizi Çekebilir:  Emre Nurettin Örük Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Oyunları?

Sercan Dikme ile İlgili Aramalar

Google’da Sercan Dikme ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sercan dikme kimdir nerelidir, sercan dikme kaç yaşında, sercan dikme aslen nereli, sercan dikme beşiktaş, sercan dikme hangi takımlı, sercan dikme twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce